Gimnazijoje įgyvendintas LTOK finansuojamas ,,Olimpinės kartos“ projektas ,,Judėk ir tobulėk“

Projekto kūrybinių dirbtuvių metu  1–4 klasių mokiniai ne tik susipažino su Olimpinių žaidynių atributika, bet ir gamino medalius, olimpinį deglą, olimpinius žiedus, spalvino talismaną ,, Miraitowa“. Vyresnių klasių mokiniai diskutavo, kaip sportas gali prisidėti prie tvaraus pasaulio kūrimo. Per technologijų pamokas iš antrinių žaliavų kūrė ir gamino pieštukines, gėlių vazonus, padėkliukus. Prisiminė ir pasidalino vasarą vykusių Olimpinių žaidynių įspūdžiais, aktyviai žaidė badmintoną bei  diskgolfą.
     Projekto kūrybinės veiklos ir fizinis aktyvumas mokiniams suteikė džiaugsmo, gerų emocijų, pasitikėjimą savimi, ugdė sąmoningą elgseną, olimpines vertybes – draugystę, pagarbą, tobulėjimą.
Fizinio ugdymo mokytoja Sandra Bakšytė-Ribinskienė