Edukacinė-pažintinė išvyka į Vilnių

Spalio 21 dieną 6,7,8 klasių mokiniai su klasių auklėtojomis lankėsi Vilniuje. Keliaudami pėsčiomis vingiuotomis sostinės senamiesčio, vieno gražiausių senamiesčių Vidurio ir Rytų Europoje, gatvelėmis aplankė  žymiausius objektus: Rotušę, Prezidentūrą, senuosius Vilniaus universiteto rūmus, Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčias, Gedimino pilį, Katedrą, Valdovų rūmus. Bažnytinio paveldo muziejuje susipažinę su Vilniaus katedros lobyno eksponatais dalyvavo edukacinėse Kultūros paso programose ,,Simbolių paslaptys ir galia“ bei ,,Rask lobį/ Lobyno paslaptis“. Mokiniai įgiję teorinių žinių sėkmingai jas pritaikė praktikoje – spręsdami rebusus, mindami mįsles ieškojo paslėpto lobio, šifravo simbolių kalbą, gamino papuošalus „shrink plastic“ technika.

Išvykos metu mokiniai praplėtė žinias apie Lietuvos sostinę, ugdėsi atsakingą požiūrį į valstybę ir jos kultūrą bei paveldą, lavinosi estetinę nuovoką,  socialines, kultūrines kompetencijas.