Paminėta Erasmus diena

Gimnazijoje spalio 15 d. buvo paminėta Erasmus diena. Šią dieną vyko šiuo metu gimnazijoje įgyvendinamo projekto „Klimato herojai – išsaugokime planetą!“ dalyvių virtuali konferencija, kurioje dalyvavusios Lenkijos, Serbijos, Didžiosios Britanijos, Italijos mokyklų ir mūsų gimnazijos  komandos pristatė projekto veiklas: video apie gimnaziją, herojų kostiumus, parengtą klimato kaitos žodyną šalių partnerių kalbomis.

Erasmus dienos tikslas – supažindinti su „Erasmus+“ mokyklų mainų partnerysčių projektais ir paskleisti gimnazijos bendruomenei žinią apie projektų dalyvių nuveiktus darbus bei virtualiai susipažinti su naujais partneriais iš užsienio.

„Erasmus+“ yra Europos Sąjungos rėmimo programa, suteikianti mokymosi ir tobulėjimo galimybių įvairaus amžiaus, statuso, profesijų asmenims bei galimybę įvairioms organizacijoms, įstaigoms, institucijoms įgyvendinti programos kriterijus atitinkančius projektus. Gimnazija nuo 2015 m. yra aktyvi Erasmus+ projektų dalyvė. Jau įgyvendinti  tarptautiniai projektai: „Laše vandens – kultūrų atspindys“ bei  ,,Pajausk!“ . Projektuose įgyta patirtis, kalbiniai gebėjimai bei pasikeitę kasdieniniai įpročiai padeda augti sąmoningesniems, atsakingesniems,  emociškai raštingiems bei saikingiems vartotojams, prisidedantiems prie planetos išsaugojimo.