Mūsų gimnazija kartu su 5 Europos šalimis-partnerėmis – Lenkija, Graikija, Ispanija, Didžiąja Britanija, Italija – įgyvendina Erasmus+ programos  Bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerystės projektą ,,Laše vandens – kultūrų atspindys“. Projekto trukmė – dveji metai.

Projekto tikslas – įgalinti projekto dalyvius užmegzti tarpkultūrinį dialogą, sudarant sąlygas savarankiškai  veiklai sprendžiant ekologines problemas, gilinti žinias apie bendrą vandens paveldą ir jo svarbą įvairiose žmogaus veiklos srityse, pasidalinti kultūrine patirtimi, ugdytis pilietinį bei ekologinį sąmoningumą bei socialines kompetencijas, gilinti anglų ir ispanų kalbų žinias, multimedijų įgūdžius, plėsti mokymo(si) erdves.

Toliau skaityti „Pirmasis tarptautinio Erasmus+ projekto ,,Laše vandens – kultūrų atspindys” šalių-partnerių susitikimas Lenkijoje”

Rugsėjo mėnesį gimnazijos mokiniai dalyvavo šio projekto dviejose edukacinėse programose:,,Vaistai gamtoje“ ir ,,TV užkulisiai“. 8 ir Ig klasių mokiniai vyko į Labanoro regioninį parką,  kur susipažino su senomis vaistažolininkystės tradicijomis,  su vaistažolių reikšme modernioje medicinoje. Buvo mokomi atsakingai rinkti ir džiovinti vaistažoles prisimenant, kad vaistažolių rinkimas yra labai atsakinga veikla ir kad jai reikalingas išankstinis pasiruošimas. Toliau skaityti „Gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos lėšomis finansuojamame projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“”