Rugsėjo 26-ąją paminėjome Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26-ąją  minime Europos kalbų dieną. Ši diena tarsi  priminimas, kad  bet kokio amžiaus žmonės – ir mokiniai, ir dirbantieji,  ir senjorai – turi  domėtis ir išmokti daugiau kalbų, nes šiuolaikiniame pasaulyje kalbų mokėjimas yra vienas iš svarbiausių veiksnių  siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, apie gimtosios- lietuvių- kalbos išsaugojimo svarbą . Toliau skaityti „Rugsėjo 26-ąją paminėjome Europos kalbų dieną”

Europos valstybių vėliavų spalvos gimnazijos pradinukų darbuose

Nuo 2001m. Europos valstybės rugsėjo 26 dieną švenčia Europos kalbų dieną. Jos metu organizuojami įvairūs renginiai, siekiant skatinti kalbų mokymąsi, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms bei stiprinti kalbų mokymosi programas mokyklose ir už jų ribų. Anglų kalba yra populiariausia Lietuvoje. Kasmet jos pradedama mokytis vis anksčiau ir anksčiau. Mokyklose vis labiau populiarėja taip pat ir prancūzų, vokiečių, ispanų bei italų kalbos. Toliau skaityti „Europos valstybių vėliavų spalvos gimnazijos pradinukų darbuose”