Stalo teniso turnyras, skirtas Vasario 16-ajai

Vasario 12 ir 15 dienomis gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras, skirtas Vasario 16-ajai.
       1–4 klasių grupėje I vieta atiteko Kajui Kastanavičiui (4 kl.), II vieta – Edvinui Žvirbliui (4 kl.), III vieta – Denisui Kabašinskui ( 4 kl.);
       5–8 kl. grupėje nugalėtoju tapo Mindaugas Šimanskas (8 kl.), II vietą laimėjo Armandas Kuprusevičius (8 kl.), III vieta atiteko Pijui Marcinkevičius (5 kl.).
     Dėkojame treneriams Laimai Bubnelytei ir Alfredui Petrauskui už mokiniams suteiktas žinias ir organizuotą turnyrą.
   Gimnazija dalyvauja UAB ,,Verslo mokymo centras” projekte ,,Reguliarūs stalo teniso užsiėmimai mokyklinio amžiaus vaikams’’. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.
   Sveikiname nugalėtojus!
                               Fizinio ugdymo mokytoja Sandra Bakšytė-Ribinskienė