Išvyka į Birštoną

Trečios klasės mokiniai šių mokslo metų paskutinę dieną su mokytoja Alma Zubriene praleido Birštone: grožėjosi miesto gamta, aplankė žymių žmonių – Vytauto ir J. Basanavičiaus – paminklus, pasivaikščiojo po Kneipo sodą, ilsėjosi ,,Birutės viloje”, gaivinosi Birštono mineraliniu vandeniu. Grįždami namo dar užkopė į apžvalgos bokštą pasigėrėti gimtinės apylinkėmis. Pilni gerų įspūdžių ir teigiamų emocijų, palinkėję vieni kitiems sveikų atostogų visi ,,išskubėjo į vasarą”.

Virtualus Erasmus+ projekto „Drop of water–reflection of cultures“ paskutinis susitikimas

Birželio 7–11 dienomis gimnazija  kartu su partneriais iš Lenkijos, Anglijos, Ispanijos ir Italijos dalyvavo paskutiniame  projekto „Drop of water–reflection of cultures“ virtualiame mobilume, kurį organizavo šalis partnerė iš Graikijos.

Šio susitikimo tikslas – apibendrinti projekto veiklas, priminti projekto dalyviams vandens taupymo galimybes, atsakingą vartojimą keičiant savo elgseną bei  skatinti aktyvumą, kūrybiškumą, akcentuoti tvarumo idėją.

Mobilumo metu virtualiai susipažinome su Dimotiko Sxoleio Marinas Neaas Makris mokykla, apkeliavome šalies partnerės miestelį, aplankėme gamtos, architektūros paminklus, analizavome vandens telkinių būklę, gaminome graikų tradicinius patiekalus, mokėmės graikų kalbos, šokių, atlikome eksperimentą apie vandens taupymą, kūrėme knygą, diskutavome apie vandens taupymo būdus namų sąlygomis, įgytas žinias pasitikrinome atsakinėdami į klausimus pateiktus per Kahoot programą. Veiklas užbaigėme dalindamiesi įgyta patirtimi, projekto koordinatorė Małgorzata Łupicka apibendrino įgyvendintas veiklas, įvykusius vizitus, pristatė projekto rezultatus.

Projekto poveikis akivaizdus visai gimnazijos bendruomenei: įvairūs, įtraukiantys, interaktyvūs mokymo(si) metodai leidžia užtikrinti mokymo būdų ir formų įvairovę, didina vaikų mokymosi motyvaciją,  prisideda prie visapusiško asmenybės vystymosi, suteikia galimybę kiekvienam vaikui patirti mokymosi sėkmę. Projekto dalyviai sustiprino  kalbines, dalykines, kultūrines kompetencijas.

Projekto koordinatorė Alma Sorakienė