Gimnazijos pradinukai respublikinėje viktorinoje ,,Gerai daryk – maistą taupyk“ – geriausių dešimtuke

3 klasės mokiniai (mokytoja Alma Zubrienė ) gegužės pradžioje  dalyvavo VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija organizuotoje respublikinėje viktorinoje ,,Gerai daryk – maistą taupyk”, kurios tikslas supažindinti mokinius su maisto švaistymo pasekmėmis, atskleisti maisto vertę, kaip iš maisto švaistūnų tapti tausotojais.

Mokiniai puikiai atliko viktorinos užduotis ir pateko į geriausių konkurse dalyvavusių respublikos mokyklų dešimtuką. Už labai gerus rezultatus buvo apdovanoti įspūdingomis dovanomis.

Rengdamiesi viktorinai mokiniai įgijo žinių apie saikingą ir sąmoningą maisto pasirinkimą ir protingą vartojimą, suprato, kad reikia  branginti  kiekvieną kąsnį, kad maisto likučiais nuolat ,,maitindami“ šiukšliadėžes teršiame aplinką, kenkiame gamtai.

Projektą palaikė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija