Lietuvos moksleivių žinių konkurso ,,Aš ir policija” I etape – I vieta!

Kovo 25 d. Alytaus Putinų progimnazijoje vykusiame Lietuvos moksleivių žinių konkurso ,,Aš ir policija“ I etape  mūsų, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos mokinių  komanda ,,Byla2024“(Lukas Brenkevičius, Akvilė Gudaitytė, Goda Čekanavičiūtė, Modestas Janulis), iškovojo I vietą tarp 8 Alytaus miesto ir rajono ugdymo įstaigų komandų ir įgijo teisę dalyvauti II etape. Mokinius konkursui rengė socialinė pedagogė Alma Sorakienė. Dalyviai varžėsi protų mūšyje – naudodamiesi ,,Kahoot“ programėle turėjo atsakyti į 50 klausimų.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką.

Konkursą organizavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai.