Šventinis koncertas ,,Dainuoju Lietuvai!”, skirtas Kovo 11-ajai

Kovo 8-ą dieną 34-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos metinės paminėtos tradiciniu šventiniu mokinių koncertu ,,Dainuoju Lietuvai“.
Su artėjančia prasminga švente, Kovo 11-ąja, linkėdami mylėti ir puoselėti savo kraštą, branginti ir saugoti laisvę, susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Idalija Šukevičienė, Krokialaukio seniūnijos seniūnas Vytautas Paškevičius, Krokialaukio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas Juozas Klimavičius. Švietimo ir mokslo ministro Gintauto Jakšto sveikinimą perskaitė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Šiupšinskienė.
Pačias gražiausias dainas Lietuvai dovanojo nuo pačių jauniausiųjų, ikimokyklinukų, iki vyriausiųjų, dvyliktokų. Jautrias eiles skaitė IIIg klasės mokiniai – Urtė Ardzevičiūtė, Laura Pavilonytė ir Aironas Surdokas. Šventę vainikavo Alytaus rajono savivaldybės Kultūros centro Krokialaukio skyriaus ansamblio ,,Akordas“ atliekamos dainos.
Už surengtą gražią bendruomenišką šventę dėkojam gimnazijos muzikos mokytojai Eglei Knoknerienei, lietuvių kalbos mokytojai Stasei Urbanavičienei, klasių auklėtojoms, Kultūros centro Krokialaukio skyriaus darbuotojai Aldonai Turčinavičienei.