IVg klasė Kaune gilino pažinimo, kultūrinę bei kitas kompetencijas

Sausio 18 d. gimnazijos IV g klasės mokiniai dalyvavo karjeros ugdymo renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“. Mugėje gimnazistai apžiūrėjo mokyklų stendus, susipažino su siūlomomis studijų programomis, bendravo su studentais, dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose, sužinojo daug naudingos informacijos, gavo patarimų apie stojimo, studijų tvarką konkrečiose mokymosi įstaigose, pagilino žinias apie norimas studijų programas bei ateities perspektyvas.
    Po mugės mokiniai apsilankė istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Romantika tarpukariu: apie meilę, flirtą ir kitas linksmybes“.
        Išvykos metu mokiniai ugdėsi pažinimo, kultūrinę, pilietinę bei kūrybiškumo kompetencijas.
                                               Socialinė pedagogė, etikos mokytoja Alma Sorakienė