Pažintis su studijų galimybėmis užsienyje

Profesijos pasirinkimas šiandien  yra viena aktualiausių problemų, nuo kurios tinkamo sprendimo priklauso žmogaus asmeninė gerovė, jo  augimas. Labai svarbu, kad jau pats pirmasis mokinio apsisprendimas būtų  sąmoningas, tikslingas, kad mokinys suprastų, jog  prisitaikymas  darbo pasaulyje ir asmenybės vidinė  harmonija priklauso nuo tinkamo sprendimo priėmimo. Vienas iš pagrindinių gimnazijos uždavinių – padėti gimnazistui atsakyti į jam iškilusius klausimus  renkantis karjerą dar mokantis gimnazijoje bei ją pabaigus.

Rugsėjo 23 d. III-IVg klasių  mokiniai turėjo galimybę susipažinti su studijų galimybėmis užsienyje, aptarti galimas problemas, būsimus iššūkius, galimybę turėti „Gep Year“ su „Kalba“ atstovu Nerijumi Leškiu. Mokiniai įgijo teorinių žinių bei praktinių patarimų.

Socialinė pedagogė Alma Sorakienė