Pamokos „Kultūros paveldo objektai šalia mūsų“ , skirtos pažymėti Europos Kultūros paveldo dienas

Gimnazijos 5–8 klasių mokiniai su mokytojais atsiliepė į Alytaus rajono savivaldybės raginimą prisidėti prie Kultūros paveldo departamento prie kultūros ministerijos iniciatyvos – pažymėti Europos Kultūros paveldo dienas ir dalyvavo atvirose pamokose „Kultūros paveldo objektai šalia mūsų“.

Vadovaudamosi organizatorių parengta medžiaga  mokytojos S. Urbanavičienė, R. Babarskienė ir A. Maižiešienė su mokiniais aptarė  Kultūros paveldo svarbą, kalbėjo apie saugomus objektus bei stebėdami videofilmą susipažino su  Alytaus rajone esančiais ir saugomais Didžiaisiais rieduliais, jų įdomiomis atsiradimo istorijomis – mitologinėmis sakmėmis. Mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ar gerai įsidėmėjai?“

Viktorinos nugalėtojais tapo ir prizus laimėjo:

5 kl. – A. Kariniauskaitė, D. Nedzinskas, L. Jevdokūninas;

6 kl. – I. Svenkūnaitė, E. Matulevičius, R.Vaičiulevičiūtė;

7 kl. – K. Strungytė, S.Pangonytė, M.Nevecka;

8 kl. – U. Ardzevičiūtė, B. Maskeliūnaitė, L. Pavilonytė, M. Slenzokas.