Gimnazistai gamtosauginiame renginyje ,,Lietuvos didžiagirių išplitimas“

Balandžio 10 d.  gimnazijos Ig klasės mokiniai dalyvavo gamtosauginiame renginyje ,,Lietuvos didžiagirių išplitimas“, kurį organizavo UAB ,,Eigiva“ ir Lietuvos privačių miškų asociacija. Renginys vyko šalia Kulabiškių kaimo (Alytaus r. sav., Punios sen.). Jame mokiniai sužinojo naujų ir įdomių faktų apie medžius, jų rūšis, sekė miško gyvūnų pėdsakais, dalyvavo Algirdo Bruko ir Gintauto Mozgerio sudarytos knygos. ,,Lietuvos didžiagirės“ pristatyme.
Gimnazistams pati įdomiausia ir smagiausia veikla – praktinė. Dainavos didžiagirėje jie mokėsi taisyklingai, nepažeidžiant šaknų, stiebo ir šakelių, sodinti pušeles. Jų buvo pasodinta tikrainemažai. Žinodami, kad planetoje vyksta globalusis atšilimas ir galėdami kiekvienas užmegzti tiesioginį ryšį tarp savęs ir miško, žinojimu ir praktine veikla prisidėti prie akcijos saugojant Žemę ir kiekvieno žmogaus ateitį, mokiniai jautėsi puikiai.
                                                               Ig klasės mokinė Augustė Rubavičiūtė