Projektas erazmus +

2015-2017m. gimnazijoje vykdomas tarptautinis Erasmus+  programos pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas „Feel it!“ („Pajausk!“), finansuojamas Švietimo mainų paramos fondo. Projekto veikloje dalyvauja 6 šalys – Lietuva, Lenkija, Olandija, Ispanija, Rumunija, Turkija.  Projekto  tikslas – ugdyti mokinių emocinį raštingumą kaip pagrindinį žmogaus vystymosi elementą, skatinti  komunikavimo, savęs pažinimo ir  socialinius įgūdžius. Projektą koordinuoja Turkija.

Šis projektas – tai puiki galimybė ne tik  patobulinti anglų kalbos žinias, pažinti skirtingas kultūras, pamatyti svečias šalis, bet ir  parodyti savą šalį, vietas, kuriomis didžiuojamės, pademonstruoti svetingumą.

Projekto logotipas