Solidarumo bėgimas 2021

1–4 ir 5,6 klasių mokiniai dalyvavo organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ inicijuotoje socialinėje iniciatyvoje – Solidarumo bėgime. Susirinkę gimnazijos aikštyne mokiniai vadovaujami socialinės pedagogės Almos Sorakienės ir kūno kultūros mokytojos Sandros Bakšytės-Ribinskienės,  dalyvavo pokalbyje-diskusijoje apie šia socialinę iniciatyvą, aiškinosi žodžio ,,solidarumas“ reikšmę, diskutavo, kaip  galima prisidėti prie pagalbos pasaulio vaikams, žaidė žaidimus bei dalyvavo bėgime.

Solidarumo bėgimas – tai jau 8-ąjį kartą organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuota socialinė iniciatyva. Šios iniciatyvos tikslas – subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, diegti mokiniams empatijos vertybes, puoselėti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių, bei surinkti lėšas (aukoti), kurios bus skirtos pozityvios tėvystės programai „Pozityvus auklėjimas kiekvienai dienai” Lietuvoje įgyvendinimui bei negalią turinčių vaikų, gyvenančių Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose, geresnėms galimybėms mokytis.

„Solidarumo bėgimo“ iniciatyvą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.