Priešgaisrinės saugos pratybos

Rugsėjo 24 dieną gimnazijoje vyko priešgaisrinės saugos pratybos ,,Darbuotojų veiksmai kilus gaisrui, mokinių ir darbuotojų evakavimo organizavimas“, kurias vedė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai. Buvo patikrinti praktiniai  gebėjimai, ar gimnazijos darbuotojai moka teisingai veikti pagal gimnazijos darbuotojų veiksmų, kilus gaisrui, planą. Imitavus gaisrą mokytojai, mokiniai ir aptarnaujantis personalas privalėjo greitai ir saugiai evakuotis iš gimnazijos pastato. Sporto aikštyne pratybų dalyviai  mokėsi teisingai naudotis gesintuvais, prisiminė saugaus elgesio taisykles esant ekstremaliai situacijai.