Mokiniai Alytuje dalyvavo eisenoje, skirtoje paminėti Holokausto Lietuvoje pradžios 80- ąsias metines

Gimnazijos Ig-IIg klasių mokiniai rugsėjo 8 dieną Alytuje dalyvavo „Atminties kelias 1941 -2021“ eisenoje, skirtoje paminėti Holokausto Lietuvoje pradžios 80- ąsias metines. Eisena prasidėjo nuo Senamiesčio skvero ir tęsėsi iki Žydų žudynių memorialo Vidzgirio miške, kuriame vyko minėjimas. Pagerbdami žydų atminimą  mokiniai padėjo akmenėlius  prie Dovydo žvaigždės memorialo.

Seniūnijos sporto šventė

Rugsėjo 10 d.  gimnazijos sporto aikštyne vyko iš Alytaus rajono savivaldybės sporto rėmimo programos lėšų finansuota  Krokialaukio seniūnijos sporto šventė, kurios metu vyko tradicinis 3 km bėgimas į Daugirdų kaimą, skirtas dukart moterų rankinio olimpinių žaidynių čempionei, Alytaus rajono garbės pilietei Aldonai Česaitytei-Nenėnienei atminti (Daugirdų kaimas – sportininkės gimtinė).

Šventės dalyviai savo jėgas galėjo išbandyti  krepšinio, futbolo, salės riedulio ir smiginio varžybose bei Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotose veiklose. Didelio susidomėjimo sulaukė Lietuvos kariuomenės Alytaus karo prievolės ir komplektavimo skyriaus atstovų organizuoti užsiėmimai, kurių metu buvo galima susipažinti su kario profesija, ginkluote, įveikti praktines užduotis.

Bėgimo, įvairių rungčių ir varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir atminimo dovanėlėmis. Smiginio varžybose taikliausio metiko vardas atiteko Juozui Maižiešiui, salės riedulį laimėjo merginų komanda ,,Ambicija“, krepšinio varžybose I vieta atiteko  vaikinų komandai ,,Mėlynieji šermukšniai“, futbolo – komandai  ,,Giriniai“. Geriausias bėgikais savo amžiaus grupėse pripažinti Kajus Vaitkevičius, Danielė Burdzilauskaitė, Aivaras Krukonis ir Rugilė Brusokaitė.

Šventėje netrūko azarto, geros nuotaikos ir  teigiamų emocijų.